0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۲
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Real Mallorca
۱
۰
Real Madrid
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie A
Spezia
۰
۳
Napoli
inprogress
۱۵:۰۰
Torino FC
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۰
۵
AFC Ajax
Finished
۱۴:۴۵
Feyenoord Rotterdam
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Go Ahead Eagles
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Scotland
Premiership
St. Johnstone
۱
۳
Celtic FC
inprogress
۱۵:۳۰
England
Premier League
Nottingham Forest
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
FC Lorient
-
-
Angers SCO
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
A.J. Auxerre
-
-
Stade de Reims
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Clermont
۰
۲
AS Monaco
inprogress
۱۵:۳۰
AC Ajaccio
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Andorra
1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
FC Ordino
Finished
۱۳:۳۰
UE Santa Coloma
۱
۰
AC d'Escaldes
inprogress
۱۶:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Catanzaro
-
-
Fidelis Andria 1928
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
ASD Nuova Monterosi
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Viterbese
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pescara
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Messina
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۱
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
CD Jaguares de Cordoba
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo Pasto
۲
۴
America de Cali
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۳۰
Malacateco
۳
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
Antigua Guatemala
۱
۲
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
۰
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۰۰:۰۰
Australia
A-League
Western Sydney Wanderers
۱
۰
Western United
Finished
۰۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group B
Club Africain
۰
۰
Rejiche
inprogress
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۰
۰
Olympique Beja
inprogress
۱۶:۳۰
US Monastir
۰
۰
Us Ben Guerdane
inprogress
۱۶:۳۰
AS Slimane
۰
۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
inprogress
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۲
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
Bali United Pusam
۱
۲
Barito Putra
inprogress
۱۵:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۰۰
Oriente Petrolero
۳
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
AL Dhafra
-
-
Al Ain
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Ittihad Kalba
-
-
Al Wahda
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Serbia
Super Liga
Napredak Krusevac
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista Serie A2
CA Linense
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۰۰:۳۰
Velo Clube SP
۲
۲
Oeste Itapolis
Finished
۰۲:۰۰
Panama
Liga Prom
Colon C-3
۳
۳
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Union Cocle
۱
۳
CD Universitario Reserves
Finished
۰۰:۰۰
Panama City FC
۲
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
San Martin FC
۱
۱
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۲:۳۰
SD Panama Oeste
۱
۴
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
Herrera Reserves
۰
۳
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
ABC Futebol Clube
۲
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۱:۰۰
EC Bahia
۲
۲
Ferroviario
Finished
۰۳:۰۰
Ceara CE
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۰:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۰۰
Ituano SP
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
Vida
۲
۱
CD Real Sociedad
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Jaibos Tampico Madero
۲
۱
Colima
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Yalmakan FC
Finished
۰۱:۳۰
Reboceros de La Piedad
۳
۱
CD Tulancingo
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۳
۰
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۲
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۱:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۱
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۱:۳۰
Mineros de Fresnillo
۱
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۲:۳۰
Uganda
Super League Women
Rines SS WFC (W)
۱
۰
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
She Corporate (W)
۳
۰
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Asubo Gafford (W)
۱
۳
Kampala Queens (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۱
۰
Stal Mielec
inprogress
۱۵:۰۰
Greece
Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۰
۰
Volos 2004 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Neoi Ergoteli (W)
۳
۱
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
OFI (W)
۴
۰
Leontikos Kifisias (W)
Finished
۱۳:۳۰
Elpides Karditsas FC (W)
۱
۳
Larissa (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
Super Lig
Hatayspor
۰
۰
Kasimpasa SK
inprogress
۱۶:۳۰
Istanbulspor AS
۲
۱
Alanyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Blacktown City FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
Sydney United
۳
۱
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۳
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC U21
۴
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast Mariners Academy
۱
۳
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC U21
۳
۱
Mt Druitt Town Rangers
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
New South Wales League One
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Mexico
LIGA MX
Leon
۰
۱
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Cruz Azul
۰
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۵
Santos Laguna Mexico
۲
۲
Club America
Finished
۰۶:۳۵
Brazil
Mineiro 1
Ipatinga
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Tombense MG
۳
۰
Caldense
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera B
Patriotas Tunja
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Cortulua
۱
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
Hong Kong
Premier League
Rangers
۱
۰
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۷
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong FC
۱
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۲:۰۰
Qatar
Stars League
Al Markhiya
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
Lebanon
Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۰
۰
Al Bourj
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
Sydney United 58 U20
۳
۴
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown City U20
۶
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney Olympic U20
۱
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۵:۱۵
Belgium
First Division A
Royal Antwerp FC
۰
۰
Club Brugge KV
inprogress
۱۶:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Cofutpa
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۰۴:۳۰
AD Municipal Liberia
۰
۱
AD Sarchi
Finished
۰۴:۳۰
Uruguay
Primera Division
Cerro Largo FC
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۰۰
La Luz
۰
۲
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۶:۱۵
Brazil
Cearense 1
Pacajus
۴
۲
Barbalha CE
Finished
۰۱:۰۰
El Salvador
Primera Division
Jocoro FC
۱
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۰۰
Venezuela
Primera Division
Angostura FC
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo La Guaira
۰
۰
Monagas SC
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera Division
Magallanes Santiago
۱
۱
Union La Calera
Finished
۰۰:۳۰
Union Espanola
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۰۰
Hong Kong
1st Division
Kwai Tsing
۲
۴
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۱
۲
Kowloon City
Finished
۰۹:۰۰
North District FC
۳
۱
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۱
۴
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۰
۰
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Wil 1900
۰
۰
AC Bellinzona
inprogress
۱۶:۴۵
Wales
Welsh Cup
Penybont
۰
۱
Holywell
inprogress
۱۶:۱۵
Germany
2. Bundesliga
FC Hansa Rostock
۰
۱
Hamburger SV
inprogress
۱۶:۰۰
FC St. Pauli
۲
۰
Hannover 96
inprogress
۱۶:۰۰
1.FC Magdeburg
۰
۱
Karlsruher SC
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۵
۰
MSV Duisburg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۰
FC Bayern Munchen (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
England
Super League Women
Manchester United (W)
۰
۰
Everton (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Tottenham (W)
۱
۲
Chelsea (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Liverpool (W)
-
-
Reading FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۲
۱
MVV Maastricht
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Primera Nacional Women
Discobolo La Torre AC (W)
۱
۴
Murcia Feminas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۵
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۴۵
CE Seagull (W)
۲
۰
CD Castellon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aldaia (W)
۰
۱
San Vicente (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 3
Kasem Bundit University FC
۰
۲
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khongcheemoon FC
۱
۵
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan City FC
۰
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Marine Corps FC
۲
۲
Royal Thai Siam Navy FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۴
۱
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
Watbot FC
۰
۰
Phitsanulok FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۲
۵
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
Chiangrai Lanna FC
۰
۳
Nakhon Mae Sot United FC
Finished
۱۲:۰۰
Chachoengsao FC
۳
۲
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
India
I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۱
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۲:۰۰
Neroca FC
۲
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
Guatemala
Segunda Division
Futeca
۱
۰
Deportivo Palencia FC
Finished
۰۰:۳۰
AFF Guatemala
۰
۱
CSD Amatitlan
Finished
۰۳:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Chelsea SS HK
۲
۱
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۰
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۱
۶
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
3 Sing FC
۳
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Leaper St Joseph
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۱
۰
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۱
Mutual FC
Finished
۱۳:۰۰
Wanchai SF
۰
۳
Wing Go FC
Finished
۰۹:۰۰
Brazil
Supercopa Women
SC Internacional (W)
۵
۱
Athletico Paranaense (W)
Finished
۰۱:۱۵
Real Brasilia FC (W)
۲
۱
Kindermann (W)
Finished
۰۳:۳۰
Flamengo RJ (W)
-
-
Ceara (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Corinthians Paulista (W)
-
-
Atletico Mineiro (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Australia
A-League Women
Adelaide United (W)
۰
۱
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Canberra United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 3
Atlante Xalapa
۲
۱
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Aruko Sports Brasil
۱
۱
Maringa PR
Finished
۰۱:۰۰
FC Cascavel
۰
۱
Operario PR
Finished
۰۱:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. B
Consultants Desamparados
۳
۱
AD Aserri
Finished
۰۰:۳۰
CS Uruguay de Coronado
۰
۱
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 4
Deportivo Muxes
۲
۰
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Mazorqueros
۰
۰
Zitacuaro
Finished
۰۲:۰۰
Chilpancingo
-
-
Ciervos FC
Finished
۰۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division
UNAN Managua
۳
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
Real Esteli FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۲
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
Panama
LPF
Deportivo Universitario
۱
۰
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
CD Plaza Amador
۱
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Barbados
Premier League
Empire Club
۳
۱
Wotton FC
Finished
۰۴:۳۰
Paradise FC
۱
۱
Deacons FC
Finished
۰۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
St Mochtas
۱
۰
Home Farm FC
inprogress
۱۵:۳۰
Bangor Celtic FC
۲
۲
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۱
۰
Killester Donnycarney FC
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Sant Andreu Barcelona
۲
۰
UE Sants
Finished
۱۴:۳۰
CF Montanesa
۲
۳
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
Girona FC B
۲
۲
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۳
۰
UE Tona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
-
-
UE Castelldefels
inprogress
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
EG El Palmar CF
۰
۰
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Aguilas FC
Finished
۱۴:۰۰
Racing Murcia
-
-
UD Caravaca
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 1
Ratchaburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Ratchasima
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۲
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Khon Kaen United
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Karaman
۱
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۲
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۰
۴
Antalya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۰
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۲
Saguntino
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
CD Teruel
Finished
۱۴:۰۰
CE Manresa
۱
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۱
۲
Valencia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۱
۱
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۱
۰
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۲
۰
CF Gandia
Finished
۱۴:۳۰
CD Roda
۱
۲
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
France
Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۲
۱
Le Havre (W)
inprogress
۱۵:۱۵
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
La Virgen del Camino
-
-
Numancia B
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania
Premier League
Ruvu Shooting
۰
۰
KMC FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۲
۰
Mbeya City
Finished
۱۴:۳۰
Germany
3.Liga
VfB Oldenburg
۰
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۰
۰
MSV Duisburg
inprogress
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
FC Malisheva
۱
۰
KF Fushe Kosova
inprogress
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Premier League
Nzoia Sugar United
۰
۰
AFC Leopards
inprogress
۱۵:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
inprogress
۱۵:۳۰
Vihiga Bullets
۰
۰
Ulinzi Stars
inprogress
۱۵:۳۰
Egypt
Premier League
El Dakhleya
۱
۱
Aswan FC
inprogress
۱۶:۱۵
Ghazl Al Mehalla
۰
۱
Haras El Hodood
inprogress
۱۶:۱۵
Tunisia
Ligue 1, Group A
Bizertin
۰
۱
Stade Tunisien
inprogress
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۰
۰
CS Sfaxien
inprogress
۱۶:۳۰
CS Chebba
۰
۰
ES Sahel
inprogress
۱۶:۳۰
US Tataouine
۰
۰
Esperance Tunis
inprogress
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Musanze FC
۰
۰
Etincelles FC
inprogress
۱۶:۳۰
Espoir FC
۰
۰
Bugesera FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rayon Sports FC
۰
۰
Kiyovu Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Marines FC
۱
۰
Rwamagana City
inprogress
۱۶:۳۰
Oman
Professional League
Bahla Club
۰
۰
Al Bashaer
inprogress
۱۶:۴۵
Czech Republic
1. Liga
FC Zbrojovka Brno
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
-
-
Bohemians 1905
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
FC Slovan Liberec
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
India
Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
-
-
Bengaluru FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hungary
NB II
Szeged-Csanad Grosics
-
-
Szentlorinc SE
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۱
FC Ajka
inprogress
۱۶:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۰
Pecsi MFC
inprogress
۱۶:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۰
۰
Kazincbarcika BSC
inprogress
۱۶:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۱
Haladas
inprogress
۱۶:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۶:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۰
Gyirmot
inprogress
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۰
۰
MTK Budapest
inprogress
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۰
۰
Soroksar SC
inprogress
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Avranches U19
۱
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۴:۳۰
USSA Vertou U19
-
-
FC Lorient U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Angers U19
-
-
EA Guingamp U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
۳
۲
CD Torrijos
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Oliveira Hospital
۲
۱
Vitoria Setubal
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CD La Nucia
۱
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
Eldense
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۲
۲
CE Sabadell
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
League Women
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۱
۲
Horozkent SK (W)
Finished
۱۱:۳۰
Besiktas (W)
۳
۱
Hatayspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۰
۶
Fenerbahce (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۳
۲
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۰
۰
Nuh Spor (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۰
Giresun Sanayispor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۳
Fatih Karagumruk (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Derince Belediyespor
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۳
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۰
Yeni Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۴
۰
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Eskisehirspor K
Finished
۱۴:۳۰
Elazigspor
۱
۰
Agri 1970 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sportivo Trinidense
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Resistencia SC
۰
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۱:۴۵
Argentinos Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۲
۱
San Lorenzo
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Matogrossense
Sport Sinop
۰
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۰
Carramar Shamrock Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۳
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۳۰
Maddington White City FC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۴:۳۰
Rockingham City
۲
۱
Swan United
Finished
۱۴:۳۰
Inglewood United
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
Morley Windmills
۰
۰
Gosnells City
inprogress
۱۲:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Perth Glory II
Finished
۱۲:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
Canning City
Finished
۱۲:۳۰
FK Rudar Plevlja
۰
۰
Karlovac
Finished
۱۳:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۰
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۳۰
Western Knights SC
۵
۰
Balga SC
Finished
۱۴:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
FK Nevezis Kedainiai
inprogress
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۱۵:۰۰
JK Tammeka Tartu
۱
۴
Nomme Kalju II
inprogress
۱۵:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۰
۰
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۰
۰
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۰
۰
Kolos Kovalivka
inprogress
۱۶:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۱
CS Minaur Baia Mare
inprogress
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
inprogress
۱۶:۳۰
Simba SC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
inprogress
۱۶:۳۰
FK Prva Iskra Baric
-
-
Rudar Prijedor
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۲:۳۰
Sporting San Jose
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۱۵
CA Defensores de Belgrano
۱
۱
Temperley
Finished
۰۳:۵۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
Liberta SC
۳
۳
Five Islands
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Maldonado Capital
۲
۰
Rocha Capital
Finished
۰۴:۳۰
Kenya
League Women
Kisumu All Starlets (W)
۵
۰
Kangemi Ladies FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gaspo FC (W)
۱
۵
Thika Queens (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Wadadia (W)
۳
۰
Nakuru West Queens FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۳
۱
Barretos SP
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۰
۰
Itapirense
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Richards Bay Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۸
۳
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Atletico Mancha Real CF
۰
۴
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Cadiz B
۱
۱
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۴
۰
Velez CF
Finished
۱۴:۳۰
Sanluqueno
۰
۱
Mar Menor
inprogress
۱۵:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Recreativo de Huelva
inprogress
۱۵:۳۰
Cyprus
First Division Women
Lakatamia FC (W)
۲
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
۴
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division Women
Sevilla FC (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۲
Real Sociedad (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۳
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۴
Getafe B
Finished
۱۴:۳۰
AD Torrejon CF
۲
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۴:۰۰
Ursaria
۲
۲
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۳
۱
UD Logrones U19
Finished
۱۴:۰۰
Arenas Club de Getxo U19
۱
۰
Danok Bat U19
inprogress
۱۵:۱۵
Thailand
Thai League 2
Ranong United
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Pathom United
۱
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Nakhon Si United
inprogress
۱۵:۰۰
Uthai Thani FC
۱
۰
Rayong FC
inprogress
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Sampdoria U19
۲
۱
Roma U19
Finished
۱۳:۳۰
Bologna U19
-
-
Cesena U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
SC Freiburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Nurnberg U19
۴
۰
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Berlin U19
۳
۲
RB Leipzig U19
inprogress
۱۵:۰۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Holstein Kiel U19
۴
۴
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۴
۱
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV U19
۰
۰
Hannover 96 U19
inprogress
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۱
۱
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۰
۱
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۳:۳۰
Montpellier U19
۰
۰
Blagnac FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
US Colomiers U19
-
-
SC Air Bel U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Bastia SC U19
-
-
OGC Nice U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AS Monaco FC U19
-
-
Olympique de Marseille U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga West
SC Preussen Munster
۰
۰
TSV Alemannia Aachen
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Brasiliense
FC Samambaia
۰
۰
SE Santa Maria
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Paganese
۰
۲
Atletico Uri
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TuS Erndtebruck
۰
۰
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
-
-
SF Siegen 1899
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
ADO '20
۰
۰
OJC Rosmalen
inprogress
۱۶:۳۰
Watergraafsmeer
۰
۰
GVV Unitas
inprogress
۱۶:۳۰
HV & CV Quick
۰
۰
Baronie
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
۰
۰
Heeslinger SC
inprogress
۱۶:۳۰
MTV Gifhorn
۰
۰
Eintracht Celle
inprogress
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
-
-
Arminia Hannover
inprogress
۱۶:۳۰
Rotenburger
۰
۰
VFL Oldenburg
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
SC Freiburg II (W)
۰
۰
FFC Frankfurt II (W)
inprogress
۱۶:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۰
۰
SC Sand (W)
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۰
۰
Bayern Munich II (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
LaLiga 2
Villarreal CF B
۰
۱
Granada CF
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۰
VfB Lubeck
inprogress
۱۶:۰۰
SV Werder Bremen II
۱
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۶:۳۰
Bremer SV
۰
۰
TSV Havelse
inprogress
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۲
۰
1. FC Phoenix Luebeck
inprogress
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
-
-
FC St. Pauli II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۰
۰
SC Staaken
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Frankfurt
-
-
FC Mecklenburg Schwerin
inprogress
۱۶:۳۰
MSV 1919 Neuruppin
۰
۰
Charlottenburger FC Hertha 06
inprogress
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
Olympiada Lympion
۱
۲
Anagennisi Deryneia
inprogress
۱۶:۰۰
Ermis Aradippou
۰
۰
Digenis Ypsonas
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga NOFV South
Eilenburg
۰
۱
FC Einheit Rudolstadt
inprogress
۱۶:۰۰
SV 1890 Westerhausen
۱
۳
VfL Halle 1896
inprogress
۱۶:۰۰
Vietnam
V-League
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ha Noi
inprogress
۱۵:۴۵
Lebanon
Division 2
Riyadi Abbasiya
۰
۰
Al-Mabarrah
inprogress
۱۵:۴۵
Racing Beirut
۱
۰
Sporting Club Beirut
inprogress
۱۵:۴۵
Argentina
Liga Profesional Reserve
Defensa y Justicia Reserves
۱
۰
Gimnasia La Plata Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۱
Lanus Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Banfield Reserves
۰
۰
CA Huracan Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۰
Greifswalder FC
inprogress
۱۵:۳۰
Luckenwalde
۱
۰
FC Energie Cottbus
inprogress
۱۵:۳۰
Lichtenberg 47
۲
۲
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۱۵:۳۰
England
Championship Women
Durham (W)
۰
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Albania
First Division
KS Beselidhja Lezhe
۱
۰
KF Turbina Cerrik
inprogress
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۰
KS Lushnja
inprogress
۱۵:۳۰
Malta
Premier League
Hibernians Paola FC
۰
۰
FC Balzan
inprogress
۱۶:۳۰
Valletta FC
-
-
Birkirkara FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Zambia
Super League
Zanaco
۰
۱
Prison Leopards
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
FC Matera Calcio
-
-
SS Cavese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Afragolese 1944
-
-
FBC Gravina
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
-
-
Lavello
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Scotland
Premier League Women
Glasgow City (W)
۲
۰
Partick Thistle (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Scandicci
-
-
Correggese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Croatia
HNL
NK Gorica
-
-
NK Sibenik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hungary
NB I
Zalaegerszegi TE
-
-
Mezokovesdi SE
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Ligorna 1922
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
-
-
FSV Duisburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Sportfreunde Baumberg
-
-
TVD Velbert
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
VfB Homberg
-
-
Ratinger Spvg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Goiano 1
Goiania
-
-
Atletico Clube Goianiense
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Sambenedettese
-
-
Team Nuova Florida
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Romania
Liga I
CS Dacia Mioveni
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group A
USM Saran U19
-
-
Stade de Reims U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Valenciennes FC U19
-
-
Amiens U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۲
۳
FC Oberneuland
inprogress
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۱
۰
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۵:۳۰
SV Hemelingen
۲
۰
OSC Bremerhaven
inprogress
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۰
۰
BTS Neustadt
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
BS Dynamic
۰
۱
Magara Young Boys
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
TS Galaxy
-
-
Kaizer Chiefs
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
Canicattì
-
-
Santa Maria Cilento
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
-
-
Real Agro Aversa
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Pro Vercelli
-
-
Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Renate
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
-
-
AC Pro Sesto
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Mantova
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
-
-
Pordenone
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Juventus U23
-
-
Piacenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Novara
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Padova
-
-
US Pergolettese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pro Patria
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone E
ASD Sporting Trestina
-
-
Grosseto
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Livorno
-
-
Ghivizzano Borgoamozzano
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Montespaccato
-
-
ASD Seravezza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone B
ASD Alcione
-
-
Lumezzane
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Varesina Calcio
-
-
Caronnese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Switzerland
Super League
FC Sion Sitten
۰
۰
FC Zurich
inprogress
۱۶:۴۵
United Arab Emirates
Division 1
Al Thaid
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۰
۰
Al Jazira Hamra
inprogress
۱۶:۵۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Pandramaikos
۰
۰
Aris Avatou
inprogress
۱۶:۳۰
England
Premier League Cup U21
Bristol City U21
۲
۰
Everton U21
inprogress
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۲
۱
FK Qabala
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۰
۰
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
France
Division 2 Women
Grenoble Foot 38 (W)
۲
۱
Montauban (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
TUS Dassendorf
Finished
۱۳:۱۵
Hong Kong
3rd Division
Lung Moon
۱
۱
Lansbury FC
Finished
۱۴:۰۰
Turkey
1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Genclerbirligi SK
۰
۰
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
Iran
2nd Division
Spad Alvand Tehran
۰
۰
Shahid Oraki Eslamshahr
Finished
۱۴:۰۰
FC Vista Turbine
۱
۱
FC Panik Talesh
Finished
۱۴:۰۰
Foolad Khuzestan B
۳
۰
Iman Sabz FC
Finished
۱۴:۰۰
Sepidrood Rasht
۱
۰
Pas Hamedan
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۱
۱
SCD Durango
Finished
۱۴:۰۰
San Ignacio
-
-
Touring Ke
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۲
۱
AA Taroudant (W)
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie B Women
Napoli (W)
۲
۱
Trento (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division Women
CFF Albacete (W)
۱
۲
Valencia CF II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۰
۰
Levante B (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Malta
Challenge League
Melita FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۳:۳۰
San Gwann FC
۰
۰
Qrendi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Marsa FC
۱
۰
Fgura United FC
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
SAFA League Women
JVW FC (W)
۱
۱
Thunderbirds Ladies (W)
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
CD Calahorra B
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۰۰
Varea
۱
۰
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۲
۰
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Hercules U19
۱
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
1. Lig Women
Hatay Defnespor (W)
۱
۳
Bagcilar Evrenspor (W)
Finished
۱۱:۳۰
Guatemala
Primera Division
Quiche FC
۱
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
Solomon Islands
S-League
Henderson Eels FC
۲
۱
Southern United Honiara
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 1
Venados FC II
۱
۲
Deportiva Venados FC II
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 16
San Pedro 7-10 FC
۰
۳
Club de Futbol Cadereyta
Finished
۰۱:۳۰
Peru
Liga 1
Utc de Cajamarca
۳
۰
Cienciano Cusco
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۴
۰
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Garcilaso
۳
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۰۰
Rwanda
League Women
Apaer WFC (W)
۰
۱
Bugesera (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Spain
Primera Federacion Women
Osasuna (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۴
۱
CD Juan Grande (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۱
۰
SE AEM (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۲
۱
Algeciras CF U19
inprogress
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Atletico Malagueno
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۳
۰
Maracena
inprogress
۱۵:۰۰
CD Huracan Melilla
-
-
Torredonjimeno
inprogress
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۰
۱
Viveiro CF
Finished
۱۴:۳۰
Greece
U19 Super League
PAOK Salonika U19
۲
۰
Olympiacos FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Levadiakos U19
۰
۰
Volos NPS U19
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۴
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Real Sociedad C
Finished
۱۴:۳۰
Utebo
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
Deportivo Alaves B
۱
۰
CD Brea
inprogress
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۰
۱
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۴:۳۰
Marino
۱
۰
Lanzarote
inprogress
۱۶:۰۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۰
CD Mensajero
inprogress
۱۶:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
FC Ferreiras
۰
۱
Rabo Peixe
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۵
۱
Sporting Hortaleza U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۱
۰
CD Badajoz U19
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۰
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
CD Trofense
-
-
Leixoes
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Benfica Lisbon B
-
-
CD Tondela
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۱
۲
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۱
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Valdesoto CF
۰
۲
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Sant Jordi
۰
۴
SE Penya Independent
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
-
-
Binissalem
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Aviles CF
۱
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Arenteiro
۰
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۰
۱
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Sanjoanense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Union Adarve
۴
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B
۳
۱
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
CF Villanovense
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۰
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Ceuta
۱
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۴:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Cordoba
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid B
۱
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Artvin Hopaspor
۱
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۱
۴
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۲
۰
CF Calamocha
Finished
۱۴:۳۰
UD Barbastro
۱
۱
CD Utrillas
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۵
۰
CDJ Tamarite
Finished
۱۴:۳۰
CD Binefar
-
-
CD La Almunia
inprogress
۱۴:۴۵
France
Championnat National U19 Group B
ESTAC Troyes U19
۵
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
At. Pueblonuevo
-
-
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۱
۱
CD Miajadas
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۱
۰
Calamonte
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
-
-
CF Trujillo
inprogress
۱۴:۴۵
UC La Estrella
-
-
Moralo
inprogress
۱۵:۰۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Enyimba
۰
۰
El Kanemi Warriors
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید