0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۲
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 3
Germany
۰
۱
Hungary
Finished
۲۲:۱۵
Italy
۱
۰
England
Finished
۲۲:۱۵
World
Friendly International Matches
Algeria
۱
۰
Guinea
Finished
۲۲:۳۰
Japan
۲
۰
USA
Finished
۱۵:۵۵
Paraguay
۱
۰
United Arab Emirates
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
۱
۲
Cape Verde
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
۳
۰
Ghana
Finished
۲۲:۰۰
Morocco
۲
۰
Chile
Cancelled
۲۲:۳۰
Iraq
۱
۱
Oman
Finished
۱۸:۳۰
Canada
۲
۰
Qatar
Finished
۲۰:۳۰
Jordan
۲
۰
Syria
Finished
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
۰
۰
Ecuador
Finished
۲۱:۳۰
Egypt
۳
۰
Niger
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Korea
۲
۲
Costa Rica
Finished
۱۴:۳۰
Iran
۱
۰
Uruguay
Finished
۱۹:۳۰
Cameroon
۰
۲
Uzbekistan
Finished
۰۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League C, Group 4
Bulgaria
۵
۱
Gibraltar
Finished
۲۲:۱۵
Georgia
۲
۰
North Macedonia
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League B, Group 3
Finland
۱
۱
Romania
Finished
۲۲:۱۵
Bosnia and Herzegovina
۱
۰
Montenegro
Finished
۲۲:۱۵
Northern Ireland
Premiership
Crusaders FC
۳
۰
Ballymena United FC
Finished
۲۲:۱۵
Coleraine FC
۲
۰
Newry City
Finished
۲۲:۱۵
Dungannon Swifts
۲
۰
Portadown FC
Finished
۲۲:۱۵
Carrick Rangers
۰
۱
Larne
Finished
۲۲:۱۵
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Heracles Almelo
۲
۰
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
VVV Venlo
۱
۱
Telstar
Finished
۲۲:۳۰
FC Dordrecht
۱
۲
MVV Maastricht
Finished
۲۲:۳۰
FC Oss / Top Oss
۱
۳
Willem II Tilburg
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
CF Atlante
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۳:۳۵
Atletico Morelia
۰
۰
Cancun FC
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۵
Independiente Medellin
۲
۱
Deportivo Pereira
Cancelled
۰۲:۴۰
Europe
UEFA Nations League D, Group 2
Estonia
۲
۱
Malta
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Portugal U20
۱
۲
Italy U20
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany U20
۲
۱
Poland U20
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۱
۰
Cruz Azul (W)
Finished
۰۵:۳۰
Necaxa (W)
۱
۱
Santos Laguna (W)
Finished
۰۱:۳۰
Pachuca (W)
۴
۰
Atlas (W)
Finished
۰۳:۳۰
Atletico San Luis (W)
۱
۳
Club America (W)
Finished
۰۳:۳۰
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۲
۳
Toluca (W)
Finished
۰۱:۳۵
Mazatlan FC (W)
۰
۵
Tijuana (W)
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
El Salvador
Primera Division
C.D. FAS
۱
۰
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۵:۳۰
China
League One
Qingdao Youth Island
۲
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading
۲
۶
Kunshan
Finished
۱۵:۰۰
World
Friendly International Matches U19
Scotland U19
۳
۱
Malta U19
Finished
۱۷:۰۰
Colombia
Primera B
Bogota FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۲۳:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۳
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
FC Hlucin
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
Challenge Cup
The New Saints FC
۰
۳
Dundee FC
Finished
۲۲:۳۰
Annan Athletic
۱
۲
Kelty Hearts
Finished
۲۲:۱۵
Falkirk FC
۲
۰
Partick Thistle
Finished
۲۲:۱۵
Alloa Athletic
۱
۰
Airdrieonians FC
Finished
۲۲:۱۵
England
Premier League Cup U21
Bournemouth U21
۲
۱
Derby County U21
Finished
۲۱:۳۰
Burnley U21
۱
۳
Arsenal U21
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Seekirchen
۳
۱
Hallein
Finished
۲۰:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
Salzburger AK
Finished
۱۹:۳۰
TSV St. Johann
۲
۰
SV Grodig
Finished
۲۰:۳۰
Vietnam
V-League 2
BHTS Quang Nam
۲
۱
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۶
Long An
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Unirea Ungheni 2018
۰
۱
ACS Targu Mures 1898
Finished
۱۷:۳۰
Metalurgistul Cugir
۴
۳
CS Ocna Mures
Finished
۱۷:۳۰
Australia
FNT Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۲:۰۰
Mindil Aces
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۰۰
World
Friendly Club Matches
Botev Plovdiv II
۰
۲
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۱:۳۰
Real Salt Lake
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۶
Napredak Krusevac
۳
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۲:۳۰
NK Gorica
۳
۲
NK Domzale
Finished
۱۴:۳۰
Austria Klagenfurt
۶
۲
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۰۰
Rosenborg BK
۲
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۱۲:۳۰
SKU Amstetten
۲
۹
LASK Linz
Finished
۱۵:۳۰
SK Sturm Graz
۵
۱
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
AO Giouchtas
۱
۳
OFI FC
Finished
۱۸:۰۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۰
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera A Women
Estudiantes LP (W)
۲
۰
Defensores de Belgrano (W)
Finished
۲۱:۳۰
France
National
Versailles 78
۲
۲
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۱:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۲
۲
Martigues
Finished
۲۱:۰۰
FC Bastia-Borgo
۲
۲
Le Mans UC72
Finished
۲۱:۰۰
Cholet
۱
۱
US Concarneau
Finished
۲۱:۰۰
Paris 13 Atletico
۰
۱
Avranches
Finished
۲۱:۰۰
Stade Briochin
۱
۱
Orleans US 45
Finished
۲۱:۰۰
CS Sedan-Ardennes
۰
۰
Le Puy
Finished
۲۱:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۳
۲
Bourg-Peronnas
Finished
۲۱:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
SC Heerenveen (W)
۲
۲
VV Alkmaar (W)
Finished
۲۱:۰۰
FC Twente 1965 (W)
۶
۰
PEC Zwolle (W)
Finished
۲۱:۰۰
Excelsior (W)
۰
۶
ADO Den Haag (W)
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۰
Hittarps IK
Finished
۲۱:۰۰
Torslanda IK
۳
۰
Ullareds IK
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۳
۰
TSG Sprockhovel
Cancelled
۲۱:۰۰
Delbrucker Sc
۱
۳
SC Paderborn 07 II
Finished
۲۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۵
۲
Oberena
Finished
۲۱:۳۰
Valle de Egues
۴
۰
Club Deportivo Huarte
Finished
۲۱:۴۵
CD Alesves
۰
۱
Pena Sport
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
FC Ingolstadt 04 II
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۲۱:۳۰
1860 Rosenheim
۲
۵
TSV 1860 Munchen II
Finished
۲۰:۳۰
SV Erlbach
۱
۱
Gundelfingen
Finished
۲۰:۳۰
England
Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U21
۲
۰
Sunderland U21
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۴
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
TSG Balingen
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Premier League
Penybont
۳
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۲۲:۱۵
Airbus UK
۴
۴
Newtown AFC
Finished
۲۲:۱۵
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۲
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۲۲:۳۰
France
Division 1 Women
Montpellier (W)
۱
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC (W)
۱
۰
Le Havre (W)
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۰
Eslovs BK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
VB 1968
۰
۲
Slagelse
Finished
۲۰:۴۵
Finland
Kolmonen
AIFK Turku
۲
۲
VG-62
Finished
۱۹:۴۵
TPV Tampere
۲
۲
Tampere United II
Finished
۲۰:۳۰
PJK
۴
۱
Ikaalisten Urheilijat
Finished
۱۸:۳۰
Poxyt
۵
۲
Espa
Finished
۱۸:۴۵
JaPS II
۰
۱
PK Keski-Uusimaa II
Finished
۱۹:۳۰
FC Kiisto
۰
۱
Esse IK
Finished
۱۹:۳۰
SC Riverball
۰
۰
SaPa Pieksamaki
Finished
۱۹:۳۰
Valtti
۳
۱
MPS
Finished
۱۹:۴۵
FC Kirkkonummi
۳
۰
SaPa
Finished
۲۰:۰۰
Kings SC Kuopio
۰
۳
Kuopion Elo 1919
Finished
۲۰:۳۰
FC Finnkurd
۱
۱
EIF/Akademi
Finished
۲۰:۴۵
England
Professional Development League
Queens Park Rangers U21
۲
۰
Colchester U21
Finished
۱۵:۳۰
Hull City U21
۳
۱
Birmingham City U21
Finished
۱۵:۳۰
Watford U21
۰
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
Europe
U21 EURO Qualification
Croatia U21
۲
۱
Denmark U21
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia U21
۳
۲
Ukraine U21
Finished
۱۹:۳۰
Ireland U21
۱
۱
Israel U21
Finished
۲۱:۳۰
Iceland U21
۱
۲
Czech Republic U21
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Mushuc Runa
۳
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۶
۱
Uttarakhand
Finished
۱۱:۱۵
Tarun Sangha
۱
۴
Indian Air Force
Finished
۱۳:۴۵
Republic of Korea
K3 - League
Changwon City
۲
۰
Gangneung City
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Korail
۰
۰
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL South Australia Women
West Adelaide (W)
۱
۰
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persewar Waropen
۴
۱
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۰۹:۴۵
PSIM Yogyakarta
۳
۱
Persekat Kabupaten Tegal
Finished
۱۳:۰۰
Persijap Jepara
۱
۰
Bekasi City
Cancelled
۱۷:۰۰
Nusantara United
۰
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
PSCS Cilacap
۰
۰
Persegres Gresik United
Finished
۱۴:۴۵
World
Friendly International Matches U21
Bosnia and Herzegovina U21
۰
۳
Switzerland U21
Finished
۱۷:۳۰
Poland U21
۰
۱
Greece U21
Finished
۱۸:۰۰
Romania U21
۱
۴
Spain U21
Finished
۱۸:۳۰
Hungary U21
۱
۰
Bulgaria U21
Finished
۱۹:۰۰
Germany U21
۰
۱
France U21
Finished
۱۹:۴۵
Belgium U21
۱
۲
Netherlands U21
Finished
۲۰:۰۰
Austria U21
۵
۱
Montenegro U21
Finished
۲۲:۰۰
Algeria
Ligue 2
AS Khroub
۲
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۳۰
JSM Skikda
۰
۲
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۰
Hamra Annaba
Finished
۱۸:۳۰
US Chaouia
۲
۲
US Souf
Finished
۱۸:۳۰
MC El Eulma
۱
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
RC Kouba
۰
۱
ES Mostaganem
Finished
۱۸:۳۰
USM Annaba
۱
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۳۰
RC Relizane
۰
۱
JSM Tiaret
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CS Paulesti
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
Mexico
U20 Championship
Juarez U20
۳
۰
Atletico San Luis U20
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
2.SNL
Aluminij
۳
۱
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۷:۳۰
NK Krka
۳
۱
NK Bilje
Finished
۲۰:۳۰
NK Nafta Lendava
۲
۰
ND Triglav Kranj
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
CF Pachuca Premier
۱
۲
Deportiva Venados
Finished
۲۰:۳۰
Palestine
West Bank League
Markz Balata
۲
۲
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۹:۳۰
Jabal Al Mukaber
۳
۱
Thagafi Tulkarm
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Akra IL
۲
۲
Brann 2
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Radnik Bijeljina
۲
۰
FK Podrinje
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
4. Liga
MSK Senec
۲
۱
SK Bernolakovo
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Karlslunds IF
۳
۰
IFK Kumla FK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
2. Division
Esbjerg F.B.
۰
۰
Thisted FC
Cancelled
۲۰:۳۰
FC Roskilde
۱
۲
Hellerup IK
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
۴
۱
SV Kraig
Finished
۲۰:۳۰
Union Mondsee
۵
۲
FC Wels
Finished
۲۰:۳۰
Usv Mettersdorf
۱
۱
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
VST Volkermarkt
۱
۱
ASKO Gmund
Finished
۲۰:۳۰
KAC 1909
۱
۳
St. Jakob/Ros
Finished
۲۰:۳۹
Zwettl
۰
۱
SC Ortmann
Finished
۲۱:۰۰
FC Deutschkreutz
۳
۲
Klingenbach
Finished
۲۱:۰۰
SC ESV Parndorf 1919
۳
۰
SV Leithaprodersdorf
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Regional Cup Nierderrhein
SC Rot-Weiss Oberhausen
۲
۱
MSV Duisburg
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
SV Hall
۲
۴
WSG Wattens Swarovski Tirol II
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۳
۲
FC Kufstein
Finished
۲۱:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
WSG Hertha Wels
۱
۱
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۲
۱
St. Anna
Finished
۲۰:۳۰
DSV Leoben
۳
۰
SAK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۴
۰
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۱
SK Treibach
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga East
ASK-BSC Bruck/Leitha
۱
۰
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
ASV Siegendorf
۰
۲
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۱
Wiener SK
Finished
۲۰:۳۰
TWL Elektra
۱
۰
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
Atsv 1898 Erlangen
۵
۳
SV Donaustauf
Finished
۲۰:۳۰
DJK Gebenbach
۵
۰
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
Beker van Belgie
KFC Dessel Sport
۲
۱
Royal Excelsior Virton
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۲۰:۴۵
Germany
Regionalliga North
Drochtersen / Assel
۲
۰
Hannover 96 II
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۲
۲
TuRa Harksheide
Finished
۲۱:۰۰
Victoria Hamburg
۱
۲
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV III
۰
۳
FC Tuerkiye
Finished
۲۱:۳۰
Eimsbutteler TV
۷
۱
Curslack-Neuengamme
Finished
۲۱:۴۵
Germany
Oberliga Hessen
RW Walldorf
۳
۱
FC Eddersheim
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
Team Altamura
۱
۱
FBC Gravina
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Joinville U20
۱
۰
Concordia SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
TSV Pattensen
۲
۱
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۲۱:۳۰
Chile
Tercera Division
AC Colina
۱
۳
Deportes Union Companias
Finished
۲۱:۳۰
Wales
Cymru South
Afan Lido Port Talbot
۲
۱
Ammanford AFC
Finished
۲۲:۰۰
Cambrian & Clydach
۴
۳
Taffs Well
Finished
۲۲:۱۵
Wales
Cymru North
Porthmadog
۱
۱
Holyhead Hotspur
Finished
۲۲:۰۰
Buckley Town
۱
۴
Colwyn Bay
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Leandro Niceforo Alem
۱
۰
Deportivo Espanol
Finished
۲۲:۰۰
Northern Ireland
Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۱
Ballinamallard United
Finished
۲۲:۱۵
Warrenpoint Town
۱
۰
Annagh United
Finished
۲۲:۱۵
Dergview
۲
۳
Knockbreda Parish
Finished
۲۲:۱۵
Institute FC Londonderry
۲
۰
Ballyclare
Finished
۲۲:۱۵
FC Ards
۱
۰
Dundela
Finished
۲۲:۱۵
Loughgall
۲
۱
Newington FC
Finished
۲۲:۱۵
Scotland
Lowland League
Broomhill
۱
۱
Heart of Midlothian FC II
Finished
۲۲:۱۵
Bahrain
Bahrain Cup
Manama
۱
۰
Al-Ahli Manama
Finished
۱۹:۱۵
Al-Najma Manama
۲
۱
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۹:۱۵
Serbia
Prva Liga
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Jedinstvo Ub
Finished
۱۹:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Olympic
۱
۰
Miramar Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Copa Chile
Magallanes Santiago
۰
۰
Cobreloa Calama
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Pinerolo
۲
۲
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Women
Taubate (W)
۰
۴
Santos FC (W)
Finished
۰۲:۰۰
EC Sao Bernardo (W)
۱
۴
RB Bragantino (W)
Finished
۲۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Okayama Yunogo Belle (W)
۰
۰
Fukuoka Anclas (W)
Finished
۰۷:۳۰
India
Super Division Bangalore
MEG
۰
۴
Bengaluru B
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۰
۳
Bengaluru FC
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Bet South
Hapoel Bnei Lod
۶
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۱۵
Maccabi Beer Sheva
۱
۳
Hapoel Ironi Gedera
Finished
۱۱:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۱
AC Hamachtesh Givataim
Finished
۱۲:۱۵
Hapoel Hod Hasharon Irony
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Sderot
۱
۵
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Stars Ramla
۳
۲
Hapoel Segev Shalom
Finished
۱۵:۰۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۶
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۱:۳۰
Maccabi Tamra FC
۰
۴
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۱:۳۰
Sport Club Tira
۳
۱
Ironi Nescher
Finished
۱۲:۳۰
MS Tzeirey Taibe
۳
۱
Hapoel Migdal Haemeq
Cancelled
۱۴:۴۵
Maccabi Nujeidat Ahmed
۳
۰
Maccabi Tzur Shalom
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Qalansawe
۱
۱
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۷:۰۰
Israel
Liga Bet North
Beitar Naharia
۲
۲
Ironi Bnei Kabul
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۱
۱
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۳۰
Kiryat Yam
۷
۰
Maccabi Ironi Yafia
Finished
۱۴:۴۵
Vietnam
Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۳
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
U21 League 2
RC Relizane U21
۱
۱
JSM Tiaret U21
Cancelled
۱۲:۳۰
USM Annaba U21
۰
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۰
Hamra Annaba U21
Finished
۱۲:۳۸
Myanmar
League 2
Junior Lions
۱۰
۰
Yaw Myay FC
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Kuseifa
۰
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Marmorek
۱
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Ashdod
۳
۱
Ironi Modiin
Finished
۱۵:۰۰
Holon Yermiyahu
۲
۱
Maccabi Yavne
Cancelled
۱۵:۱۰
India
Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۰
Chhinga Veng FC
Finished
۱۴:۰۰
Bethlehem
۲
۱
Chawnpui
Cancelled
۱۷:۰۰
Uzbekistan
League Women
Lokomotiv Tashkent (W)
۰
۴
Bunyodkor Tashkent (W)
Finished
۱۴:۳۰
Neftchi Ferghana (W)
۲
۰
Qizilqum (W)
Finished
۱۴:۳۰
Africa
Africa Cup of Nations U23 Qualification
Tanzania U23
۰
۰
South Sudan U23
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Gjelleraasen
۲
۱۰
Tromsoe 2
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
Tigre Reserves
۲
۲
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۵
۲
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۰
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۰
۲
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
Viitorul Simian
۵
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۶:۳۰
ACSO Filiasi
۳
۰
CS Gilortul Targu Carbunesti
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
۱
۳
Botafogo RJ (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ (W)
۳
۰
AF Perolas Negras (W)
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Krasnodar FK (W)
۰
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
EC Futgol U20
۴
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۲
CS Crisul Chisineu Cris
Finished
۱۷:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Jarota Jarocin
۲
۳
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۷:۳۰
Baltyk Gdynia
۱
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CS Aerostar Bacau
۰
۰
CSM Focsani
Finished
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۱
CS Real Bradu
Finished
۱۷:۳۰
Unirea Bascov
۲
۰
CSM Flacara Moreni
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
CSM Satu Mare
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
Csikszereda Miercurea Ciuc II
۱
۰
Stiinta Miroslava
Finished
۱۷:۳۰
Ghana
Premier League
Accra Lions
۱
۰
Tamale City
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
FC Pipinsried
۰
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۲
Killester Donnycarney FC
Finished
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید