0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۲
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Philippines
PBA Commissioner's Cup
Bay Area Dragons
۱۰۵
۱۰۴
Global Port Batang Pier
Finished
۱۲:۰۰
Phoenix Fuel Masters
۸۵
۹۷
Blackwater Elite
Finished
۱۴:۱۵
Brazil
FPB Paulista
Corinthians
۸۱
۸۶
Paulistano/Amil Sao Paolo
Finished
۰۲:۰۰
Pinheiros Sao Paulo
۸۱
۸۴
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۰۰
AA Sao Caetano
۷۵
۱۰۰
Memorial/Fupes/Santos
Finished
۰۱:۳۰
World
FIBA World Cup Women
Puerto Rico (W)
۶۵
۶۸
Belgium (W)
Finished
۱۴:۰۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۶۶
۹۹
South Korea (W)
Finished
۱۱:۳۰
USA (W)
۷۷
۶۳
China (W)
Finished
۰۸:۰۰
Venezuela
Superliga
Sentauros de Portuguesa
۷۶
۸۲
Broncos De Caracas
Finished
۰۲:۳۰
Guaiqueries de Margarita
۷۸
۵۱
Supersonicos de Miranda
Finished
۰۲:۳۰
Cocodrilos de Caracas
۸۶
۸۵
Gladiadores de Anzoategui
Cancelled
۰۲:۳۰
Trotamundos De Carabobo
۶۹
۷۳
Brillantes de Maracaibo
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
Santa Tecla
۱۰۵
۸۷
Santa Ana BC
Finished
۰۵:۴۵
Brujos Izalco
۹۲
۱۱۶
San Salvador BC
Finished
۰۵:۰۰
Turkey
Federation Cup
Ormanspor
۷۷
۶۸
Antalya Gunesi
Finished
۱۴:۰۰
Sigortam.Net ITU
۸۲
۶۹
Best Balikesir
Finished
۱۳:۳۰
Bornova Belediye
۶۰
۷۳
TED Ankara Kolejliler
Finished
۱۵:۴۵
Fenerbahce Koleji
-
-
Kocaeli BB
Cancelled
۱۸:۰۰
Mamak Belediyesi Ankara DSI Era
۶۹
۸۶
Mersin BBGSK
Finished
۱۸:۳۰
Harem Spor
۸۰
۹۲
Yalova Belediye
Finished
۲۰:۱۵
Poland
1. Liga
Turow Zgorzelec
۱۰۰
۱۰۳
MMKS Zak Koszalin
Finished
۱۴:۳۰
GKS Tychy
۸۵
۶۳
KSP Polonia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
Rosa Radom
۹۹
۹۱
Polonia Bytom
Finished
۱۸:۳۰
Dziki Warszawa
۶۲
۵۴
PBG Basket Poznan
Finished
۱۹:۳۰
Klub Koszykarski Decka Pelplin
۶۸
۸۹
Gornik Walbrzych
Finished
۱۹:۳۰
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
۷۹
۶۱
AZS Politechnika Opolska
Finished
۱۹:۳۰
Kotwica Kolobrzeg
۶۴
۶۶
WKK Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Israel
League Cup
Bnei Herzliya
۷۸
۹۲
Hapoel Tel Aviv
Finished
۲۰:۱۵
France
Pro A
JSF Nanterre
۷۵
۷۸
AS Monaco
Finished
۲۱:۳۰
JL Bourg Basket
۱۰۲
۹۹
Paris Basketball
Finished
۲۱:۳۰
Le Mans Sarthe Basket
۱۰۱
۸۳
Fos Ouest Provence Basket
Finished
۲۱:۳۰
Sluc Nancy Basket Pro
۸۷
۷۸
CSP Limoges
Finished
۲۱:۳۰
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
۸۳
۸۰
SIG Strasbourg
Finished
۱۷:۵۰
Spain
ACB Super Cup
Barcelona
۹۱
۷۴
Joventut Badalona
Finished
۲۳:۰۰
Real Betis Sevilla
۶۹
۱۰۰
Real Madrid
Finished
۲۰:۰۰
Italy
A2 Super Cup
Allianz Pazienza San Severo
۶۷
۷۱
Vanoli Braga Cremona
Finished
۲۲:۱۵
Denmark
Basketligaen
Holbaek-Stenhus
۶۴
۹۰
Horsens
Finished
۱۷:۳۰
Randers Cimbria
۹۵
۷۸
Copenhagen Basketball
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
LPB
FC Porto
۸۸
۶۲
CAB Madeira
Finished
۱۷:۳۰
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
۸۶
۱۰۴
Oliveirense Basquetebol
Finished
۱۷:۳۰
Ovarense Aerosoles
۸۸
۷۰
CD Povoa
Finished
۱۸:۳۰
CP Esgueira
۹۳
۷۸
Imortal Basket
Finished
۱۹:۰۰
World
Friendly Club Women's Matches
MBK Ruzomberok (W)
۶۸
۷۵
KP Brno (W)
Finished
۱۱:۳۰
Nesibe Aydin (W)
۸۲
۶۱
OGM Ormanspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gorzow Wielkopolski (W)
۸۱
۴۸
Slavia Banska Bystrica (W)
Finished
۱۲:۰۰
Kara Trutnov (W)
۶۰
۱۰۰
Basket Zabiny Brno (W)
Finished
۱۴:۳۰
Coelbi Bembibre (W)
۷۲
۴۲
CD Zamarat (W)
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Taoyuan Leopards
۶۹
۸۲
Bank of Taiwan
Finished
۱۰:۳۰
ASP Promitheas
۱۰۰
۷۹
VAP Kolossos Rodou
Finished
۱۵:۱۵
AS Karditsas
۸۷
۷۰
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۷:۳۰
Maccabi Tel Aviv
۸۱
۸۷
Anadolu Efes Istanbul
Finished
۱۸:۳۰
Olympiakos Pireus
۹۴
۵۵
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
Finished
۱۸:۳۰
San Pablo Burgos
۸۱
۷۶
Alimentos de Palencia
Finished
۲۰:۳۰
Umana Reyer Venezia
۷۱
۷۰
Napoli Basket
Finished
۲۲:۰۰
New Taipei CTBC DEA
۸۲
۵۰
Taichung Suns
Finished
۰۸:۳۰
Merkezefendi Belediyesi Denizli
۶۹
۸۶
Manisa Buyuksehir Belediye
Finished
۱۳:۳۰
Marinhense
۶۵
۵۷
Atletico-Expresso
Finished
۱۳:۳۰
Beira Mar BC
-
-
Sanjoanense
Cancelled
۱۵:۰۰
Beira Mar BC
۷۵
۶۰
Sanjoanense
Finished
۱۵:۰۰
Phoenix Hagen
۹۰
۸۵
LTi Giessen 46ers
Finished
۱۵:۳۰
Turk Telekom Ankara
۵۸
۷۰
Darussafaka
Finished
۱۵:۴۵
Socar Petkimspor
۷۹
۷۲
Buyukcekmece Basketbol
Finished
۱۸:۰۰
Hamburg Towers
۹۸
۷۷
USC Heidelberg
Finished
۱۸:۳۰
Mitteldeutscher BC Weissenfels
۸۱
۷۰
CEZ Basketball Nymburk
Finished
۱۸:۳۰
Sampaense
۶۶
۴۹
Sport Lisboa Benfica
Finished
۱۹:۰۰
Cimberio Varese
۸۰
۸۶
Pallacanestro Brescia
Finished
۱۹:۰۰
Balkan Botevgrad
۸۹
۸۲
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
Donar Groningen
۷۲
۶۳
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۰:۳۰
Benetton Universo Treviso
۸۳
۷۸
Ass. Pallacanestro Trieste
Finished
۲۰:۳۰
Bursaspor
۷۴
۶۴
Galatasaray Istanbul
Finished
۲۰:۳۰
APOP Paphos
۷۳
۸۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۴۵
Maia Basket Club
۶۵
۷۳
Academica Efapel
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Holon
۸۲
۸۷
Peristeri
Finished
۲۱:۰۰
Movistar Estudiantes
۹۹
۷۵
Almansa
Finished
۲۱:۳۰
Zorg En Zekerheid Leiden
۸۸
۶۴
BC Weert
Finished
۲۱:۳۰
Panathinaikos Athens
۶۴
۷۷
Armani Jeans Olimpia Milano
Finished
۲۱:۳۰
Pallacanestro Reggiana
۶۴
۸۲
Dolomiti Energia Trento
Finished
۲۲:۰۰
Colombia
Liga Profesional
Condores de Cundinamarca
۷۱
۷۹
Cimarrones del Choco
Finished
۰۱:۳۰
Piratas de Bogota
۸۴
۷۱
Team Cali
Finished
۰۳:۳۵
Nicaragua
LSB
Brumas Jinotega
۸۵
۶۸
Rivas
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
Metro League
Colon
۷۸
۶۷
Tabare
Finished
۰۴:۰۰
El Salvador
Liga Women
Santa Tecla (W)
۵۷
۸۶
Fas Fever (W)
Finished
۰۴:۰۰
Philippines
MPBL
Pasig City
۷۴
۵۸
Laguna Heroes Krah Asia
Finished
۱۲:۳۰
Bacoor Strikers
۹۳
۸۳
Valenzuela Classic
Finished
۱۴:۳۰
Norway
BLNO
Fyllingen
۹۳
۵۰
Oppsal Tigers
Finished
۱۶:۳۰
Asker Aliens
۵۳
۸۹
Gimle
Finished
۱۶:۳۰
Tromso Storm
۷۶
۷۳
Centrum Tigers Oslo
Finished
۱۸:۰۰
Nidaros Jets
۶۳
۱۱۶
Kongsberg Miners
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
LKL
Prienai Labas Gas
۷۴
۸۰
Jonavos SK Petrochema
Finished
۱۷:۳۰
Nevezis Kedainiai
۷۶
۸۱
Wolves
Finished
۱۷:۵۰
Russia
VTB United League Super Cup
Unics Kazan
۷۸
۶۹
Mega Bemax
Finished
۱۷:۳۰
BC Zenit Saint Petersburg
۸۱
۶۵
Partizan
Finished
۲۰:۰۰
World
FIBA 3x3 World Tour
Paris 3x3
-
-
Lublin 3x3
Finished
۱۸:۱۵
Amsterdam 3x3
-
-
Belgrade 3x3
Finished
۲۲:۵۵
Poland
PLK
Twarde Pierniki Torun
۷۹
۸۱
Trefl Sopot
Cancelled
۱۹:۰۰
Asco Slask Wroclaw
۹۹
۶۶
KS Spojnia Stargard
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
Division 1 Women
Cegledi (W)
۵۵
۷۷
CAGRO UNI Gyor (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vasas Akademia (W)
۵۸
۵۶
NKE Csata (W)
Finished
۱۹:۳۰
BEAC Ujbuda (W)
۷۱
۶۶
Atomeromu KSC Szekszard (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest (W)
۴۷
۶۵
PEAC-Pecs (W)
Finished
۱۹:۳۰
PINKK-Pecsi 424 (W)
۶۱
۹۴
Sopron Basket (W)
Finished
۲۰:۳۰
Europe
AlpeAdria Cup Group D
KK Zabok
۸۶
۶۲
Kk Rogaska
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید